Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

15982.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15983.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15984.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15985.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötés.
15986.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15987.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15988.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15989.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Részletes tan- és óraterv. Szerk.: Schmidt Boldizsár. Pécs, 1887, Taizs József. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, intézményi bélyegzővel.
15990.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Athenaeum Nyomda 1868. 1948-1958. Bp.,1958, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Készült 3500 példányban.
15991.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Sárkány Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, és címoldallal, körbevágott lapszélekkel.
15992.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Alszeghy Zsolt, Dr. Sík Sándor: Rendszeres magyar nyelvtan. A gimnázium, reálgimnázium és reáliskola III. osztálya számára. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a címoldal hátoldalán ceruzás jegyzettel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy ragasztott oldallal.
15993.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft