Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

16283.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Papp Jenő: Rádiókrónikák. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírborítóban, szakadozott papírborítóval, az első 16 oldal kijár.
16284.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16285.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16286.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.
16287.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte: Szép Ernő. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
16288.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Juhász Gyula: Orbán lelke. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963, Szépirodalmi. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.
16289.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötés.
16290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
16291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból:  Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.
16293.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
16294.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft