https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
(Tildy Zoltán): Árva Péter bosszúja. Bp., é.n., Slyvester Rt., 55 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal. Tildy Zoltán (1889-1961) református lelkész, Slyvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. alapító tulajdonosának, későbbi miniszterelnök, majd köztársasági elnöknek a kisregénye.
16259.

(Tildy Zoltán): Árva Péter bosszúja. Bp., é.n., Slyvester Rt., 55 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal. Tildy Zoltán (1889-1961) református lelkész, Slyvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. alapító tulajdonosának, későbbi miniszterelnök, majd köztársasági elnöknek a kisregénye.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
16260.

Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.
16261.

Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16262.

Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
16263.

Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
16264.

Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
16265.

Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.
16266.

May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
16267.

A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.
16268.

Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16269.

Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.
16270.

Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz