https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+224+312 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kisebb folttal, a II. könyv II részében a 31-34. oldalaknál két lap kijár, V. könyv II. részében a 208. oldal sérült, az I. kötet I-II. rész (az első könyv) hiányzik, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel ugyanattól a személytől. Első kiadás.
15838.
 

[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+224+312 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kisebb folttal, a II. könyv II részében a 31-34. oldalaknál két lap kijár, V. könyv II. részében a 208. oldal sérült, az I. kötet I-II. rész (az első könyv) hiányzik, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel ugyanattól a személytől. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40,13
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Rocambole visszatérése I-VI. kötet. (Két kötetben.) Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1876-1877, Kertész József, 192+192+190+190+190+190 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. A VII-IX. kötet.(harmadik könyv) hiányzik. Első kiadás.
15839.
 

[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Rocambole visszatérése I-VI. kötet. (Két kötetben.) Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1876-1877, Kertész József, 192+192+190+190+190+190 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. A VII-IX. kötet.(harmadik könyv) hiányzik. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33,44
EUR
,
39,06
USD
Ajánlatok száma:
0
May Károly: Old Surehand. 1-2. kötet. (Egy kötetben.) 1. Old Wabble. 2. Jefferson Cityben. Fordította Hegedüs Arthur. Bp.,(1940), Aczél Testvérek, (Otthon-ny.) 432+424 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka.
15840.
 

May Károly: Old Surehand. 1-2. kötet. (Egy kötetben.) 1. Old Wabble. 2. Jefferson Cityben. Fordította Hegedüs Arthur. Bp.,(1940), Aczél Testvérek, (Otthon-ny.) 432+424 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,07
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
Heltai Jenő: Egy fillér. Bp., (1940), Széchenyi Rt. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, jó állapotban.
15841.
 

Heltai Jenő: Egy fillér. Bp., (1940), Széchenyi Rt. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23,41
EUR
,
27,34
USD
Ajánlatok száma:
8
Nippon hősei. Elbeszélés a japán-orosz háborúból. Az ifjuság számára németből átdolgozta Vida Aladár. Bp.,[1906], Sachs Frigyes, Neuwald Illés-ny. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.
15842.
 

Nippon hősei. Elbeszélés a japán-orosz háborúból. Az ifjuság számára németből átdolgozta Vida Aladár. Bp.,[1906], Sachs Frigyes, Neuwald Illés-ny. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,07
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
Szép Ernő: Felnőtteknek. Bp., (1942), Hungária. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.
15843.
 

Szép Ernő: Felnőtteknek. Bp., (1942), Hungária. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
14,72
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
12

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés