Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

15850.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15851.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15852.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mikszáth Kálmán: Országgyűlési karcolatai. Bp., 1892, Légrády Testvérek, 6+365 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel, de belül jó állapotban.
15853.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Verne Gyula: A gőzház I-II. kötet. (Egybekötve.) Fordította Zempléni P. Gyula. Verne Összegyüjtött Munkái X. kötet. Bp., é.n., Eisler G., Légrády-ny.,172+1+143+1 p. II. képes kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
15854.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon kötés, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.
15855.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története I-II. (Egy kötetben.) Pest, 1852, Emich és Eisenfels, 304+219 p. Második, javított kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, kopottas, sérült borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a hátsó kötéstábla belsején ceruzás jegyzetekkel, foltos lapokkal.
15856.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15857.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopásokkal a borítón, gerincen, de alapvetően jó állapotban.
15858.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Harminc év 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben jó állapotban
15859.

Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben jó állapotban

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15860.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kolligátum különféle művekből, 7 db:  Arago és Vermond: Az ördög naplója. Fordította Egressy Benjámin.;  Augier: A bürök. Fordította: Perényi István.; Picard: Két házaspár. Fordította: Csiky Gergely.; Moncrieff: A szégyenlős. Fordította: Csiky Gergely; Goldoni Károly: A hazug. Fordította Radó Antal.; Klapp Mihály: Rosenkranz és Güldenstern. Fordította: Csiky Gergely.; Musset Alfréd: Ne fogadj fel soha semmit. Fordította: Paulay Ede.  Bp., 1879 -1885, Franklin, 100+83+56+8+61+3+191+165+3+88 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Színművek D felirattal.
15861.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft