Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 92

15968.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0.34
0.40
Eladási ár:
500 Ft
15969.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0.34
0.40
Eladási ár:
100 Ft
15970.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0.34
0.40
Eladási ár:
100 Ft
A belgyógyászat kézikönyve II. kötet. Szerk.: Dr. Müller VIlmos. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel.
15971.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0.34
0.40
Eladási ár:
500 Ft
Gulyás Judit, Szeleczky Ildikó: Európa asztalai. Tables of Europe. Les Tables DEurope. Szentendre,(2004), Vendégvárás Művészete Egyesület. Kiadói papírkötés, magyar, francia és angol nyelven.
15972.

Gulyás Judit, Szeleczky Ildikó: Európa asztalai. Tables of Europe. Les Tables D'Europe. Szentendre,(2004), Vendégvárás Művészete Egyesület. Kiadói papírkötés, magyar, francia és angol nyelven.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0.34
0.40
Eladási ár:
300 Ft
Mulk Raj Anand- Hermann Goetz: Indische Miniaturen. Dresden, 1967. VEB Verlag der Kunst, német nyelven, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban / in German language, cloth binding, in paper cover, in good condition
15973.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0.34
0.40
Eladási ár:
400 Ft

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.