Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1542882
16052
306
100
Books and Documents with low starting prices
Élményképek Experience in Images. MŰPA Élmény sorozat. Bp., é.n., Művészetek Palotája. Kiadói papírkötés, kiadói papírtokban, magyar és angol nyelven. 1511213
16053
306
100
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban. 1560701
16054
306
100
Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. 1529299
16055
306
100
Horatius levelei. Fordította Paulovits Károly. Magyar Könyvtár 568-569. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 96 p. Kiadói szakadozott gerincű papírkötés. 1538050
16056
306
100
Jókai Mór: Az új földesúr. Válogatott részek. Magyar Könyvtár 260-262. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 156 p. Kiadói félvászonkötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban. 1622122
16057
306
100
Tandori Dezső: Raszternyak. Egy másik párizsi regény. A szerző illusztrációival. Bp., 2000, AB OVO. Kiadói kartonált papírkötés. 1558422
16058
306
100
Goldoni Károly: A hazug. Vígjáték három felvonásban.; A jótékony zsémbes. Vígjáték. Fordította Radó Antal. Bp., 1882-1892, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Jó állapotban. 1518463
16059
306
100
Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft