Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 92

16040.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Dr. Greguss Pál, Dr. Karl János: Az élők világa. A gimnázium és leánygimnázium V. osztálya számára. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
16041.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.
16042.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16043.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Fordította Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés. Jó állapotban.
16044.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16045.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Altai Rezső: A német nyelvnek szóban, írásban és olvasásban tanító nélkül való alapos elsajátitására. Lingua zsebnyelvtanok. Bp., (1911), Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt. Kiadói papírkötés, kopottas, a borító egyik sarka sérült, hiányos.
16046.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16047.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Vegyes könyvtétel, régi tankönyvek, 5 db:   Természettudományi Isrmetek II.-III. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, és papírkötés. A II. kötet címlapja hiányzik, a borító kopottas. III. kötet megviselt állapotban, borítója kopottas, a gerince kissé sérült, pár lap firkált.   Polgári jogok és kötelességek. A katholikus elemi népiskolák V. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.   Elemi egészségtan. A katholikus elemi népiskolák V-VI, osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.   A magyar nemzet történelme és alkotmánya. Az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.
16048.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16049.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16050.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Simonov, Konstantin: Zhivie i mertvie. 1-3. köt. Moszkva, 1977, Sovyetskiy pisatel. Vászonkötésben, jó állapotban. / Cloth binding, in good condition.
16051.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft