https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 92

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fotboll 1967. Svenska Fotbollförbundets Arsberättelse. Szerk.: Lennart Brunnhage. Stockholm, 1967., Brunnhages Förlag AB. Kiadói aranyozott gerincű félműbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal, svéd nyelven./ Half-leatherette-binding, in Swedish language.
15992.

Fotboll 1967. Svenska Fotbollförbundets Arsberättelse. Szerk.: Lennart Brunnhage. Stockholm, 1967., Brunnhages Förlag AB. Kiadói aranyozott gerincű félműbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal, svéd nyelven./ Half-leatherette-binding, in Swedish language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
MTA Ökológiai és Botanikai Kutatóintézete Botanikus Kert Vácrátót. Vácrátót, 2001, MTA. Kiadói papírkötés.
15993.

MTA Ökológiai és Botanikai Kutatóintézete Botanikus Kert Vácrátót. Vácrátót, 2001, MTA. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Vegyes útikönyv tétel, 2 db Miskolc útikalauz. Miskolc, 1960, B-A-Z Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.  Kolta János: Pécsi Kalauz. Pécs, 1962, Pécs Megyei Jogú Város Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, az alsó sarka kissé viseltes.
15994.

Vegyes útikönyv tétel, 2 db Miskolc útikalauz. Miskolc, 1960, B-A-Z Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. Kolta János: Pécsi Kalauz. Pécs, 1962, Pécs Megyei Jogú Város Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, az alsó sarka kissé viseltes.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15995.

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
15996.

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.
15997.

Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Nouveau Guide Pratique Artistique de Genes et ses environs. Genova, 1921, A. Peloso. Kiadói egészvászon kötés, kopottas gerinccel. Genova útikönyv, fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, francia nyelven. / Linen-binding, in french language.
15998.

Nouveau Guide Pratique Artistique de Genes et ses environs. Genova, 1921, A. Peloso. Kiadói egészvászon kötés, kopottas gerinccel. Genova útikönyv, fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, francia nyelven. / Linen-binding, in french language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
dr. Fónyad Dezső: Emlékezzél meg az ősidőkről.. A monori református keresztyén anyaszentegyház története. 64p.
15999.

dr. Fónyad Dezső: Emlékezzél meg az ősidőkről.. A monori református keresztyén anyaszentegyház története. 64p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Fitz Jenő: Gorsium. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képanyaggal.
16000.

Fitz Jenő: Gorsium. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képanyaggal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
7
Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 2. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.
16001.

Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 2. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 1. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.
16002.

Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 1. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Hajdók János: Tátrától a tengerig. (Lírai utazás Lengyelországban.) Bp., 1981, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
16003.

Hajdók János: Tátrától a tengerig. (Lírai utazás Lengyelországban.) Bp., 1981, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz