Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, a borító egyik sarka kissé sérült.
Bethlen István gróf beszédei és írásai. Válogatott beszédei. I. kötet. Bp.,1933, Genius, 1 t.+368 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.