Gyermeksorsok és gyermekvédelem Budapesten a Monarchia idején. A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteményének kiállítása. Bp., 1996. Készült 400 példányban, volt könyvtári példány, papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Muammar al-Kaddáfi: A Zöld Könyv. Bp., é.n., Líbiai Arab Népi Szocialista Dzsamáhirijja Népi Irodája. Kiadói műbőr kötésben, kiadói tékában, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Barta Gábor: Az Erdélyi Fejedelemség születése. Magyar História. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói papírkötés.
Sebestyén Mihály: Erdélyi Fejedelmek. Marosvásárhely, 1994, Mentor. Kiadói papírkötés.
Erdély II. kötet. Összeállította: Barta Gábor. Bp.,1989, Progresszió Gt. Kiadói tűzött papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Kristó Gyula: Az aranybullák évszázada. Magyar História. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.
Földes Péter: Ha az ősi krónikák igazat mondanak - a honfoglaló vezérek nyomában. Bp.,1982, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.