Könyvek: Történelem

Tételek száma: 214

Baráth Tibor: Tájékoztató az újabb magyar őstörténeti kutatásokról. Veszprém, 1989, Turul. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, hiányos hátsó előzéklappal.
15478.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15479.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Takáts Sándor: Bajvívó magyarok. Képek a törökvilágból. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói hiányos papír védőborítóban.
15480.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ipolyi Arnold kisebb munkái III. kötet. Magyar történelmi, s egyhátörténeti tanulmányok. A szerző megbízásából közrebocsájtja volt könyvtárnoka Bunyitay Vincze. Budapest, 1887, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
15481.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15482.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Bp., 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben.
15483.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15484.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1945, Szikra. Második, bővített kiadás. Átkötött kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15485.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Balla Antal: A magyar nép története. Bp., é.n., Magyar Téka. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérülésekkel a borítón, de egyébként jó állapotban.
15486.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15487.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft