Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1629661
10072
305
Ducsay Béla (1893-1967): Pálosvörösmart. Szén, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 35×24 cm 1626306
10073
305
Ducsay Béla (1893-1967): Kalapos nő, akvarell, papír, jelzett, 43×30,5 cm 1626309
10074
305
3800
Ducsay Béla (1893-1967): Zebegényi táj, szén, papír, jelzett, 15,5×21 cm 1649742
10075
305
24000
Dudits jelzéssel: Merengő, olaj, farost, kis sérülésekkel, 72×60 cm 1628457
10076
305
3800
Dudley jelzéssel: Bidstoni látkép, akvarell, papír, 23×29,5 cm 1611398
10077
305
22000
Duray jelzéssel:Játszma előtt. Olaj, vászon, 73×100 cm 1640371
10078
305
Egry jelzéssel: Fonyód. pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1649720
10079
305
Egry jelzéssel: Táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×38 cm 1613063
10080
305
Egyed László (1953-): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, foltos, jelzett, 28×35 cm 1644745
10081
305
Elion jelzéssel: Őslakosok. Tempera, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1519124
10082
305
Emanuel jelzéssel: Csendélet családtagokkal. Akril, papír, felcsavarva, 58×47 cm 1630308
10083
305
Emanuel Béla (1879-1976): Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft