Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1628540
10529
305
Jelzés nélkül: Zaklatott csendélet, olaj, papír, paszpartuban, 49×34 cm 1628447
10530
305
Jelzés nélkül: Falusi utcarészlet, akvarell, papír, paszpartuban, 18,5×23,5 cm 1393636
10531
305
Jelzés nélkül: Foglyok. Vegyes technika, papír, sérült, 29×42 cm 1628559
10532
305
24000
Jelzés nélkül: Halas csendélet, olaj, vászon, hátulján feliratozva, fa keretben, 49×59 cm 1610395
10533
305
Jelzés nélkül: Cipő. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 60×48 cm 1524518
10534
305
Jelzés nélkül: Stockholm, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46×34 cm 1569172
10535
305
Jelzés nélkül: Elvezetve, linó, papír, 42×60 cm 1569166
10536
305
Jelzés nélkül: Harcban, linó, papír, 32×44 cm 1633024
10537
305
28000
Jelzés nélkül: Ágyúzó munkások. Olaj, vászon (sérült), keretben, 25×33 cm 1632975
10538
305
Jelzés nélkül: Neon cica. Olaj, karton, keretben, 58×39 cm 1609213
10539
305
Jelzés nélkül: Angyal. Tempera, papír, 30×21 cm 1648685
10540
305
Jelzés nélkül: Kisfiú kutyával. Miniatűr festmény, olaj, fémlemez, lekopással, 3,5x4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft