Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1545429
10445
305
Vincze Győző (1925-2001): Spilt. Tus, papír, jelzett, foltos, 29×40 cm 1646933
10446
305
Vörös jelzéssel: Sárga házak. Olaj, karton, kertben, 47×75 cm 1507376
10447
305
Mihail Volkov (1954-): Golgota. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×33 cm 1629060
10448
305
28000
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Kocsmában. Akvarell, papír-karton, jelzett, 22x15 cm 1584670
10449
305
WB jelzéssel: Lények. Vegyes technika, papír, 49×67 vm 1647733
10450
305
Weber József (?-?): Hadnagy utca Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 29×23 cm 1629085
10451
305
Weisz Zsuzsa (1925-): Árvíz a földeken. Rézkarc, papír, jelzett 30x40 cm 1567414
10452
305
Wéber Gyula (?-?): Balatonfüred, részlet a strandról. Olaj-pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm 1437073
10453
305
WF jelzéssel: Vitorlások. Rézkarc, papír, foltos, 20×27 cm 1645000
10454
305
14000
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Relief portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 35×35 cm 1538361
10455
305
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Litográfia, papír, jelzett, 25×35 cm 1649028
10456
305
Zádor István (1882-1963): Balatoni kompátkelő. Rézkarc, papír, jelzett, 30×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft