Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1641754
10036
305
Blahos Rudolf (1917-1986): Lánchíd, rézkarc számozott 39/100, papír, jelzett, 30×40 cm 1628441
10037
305
Boldizsár István (1897-1984): Nyárfák, rézkarc, papír, jelzett, 13×26,5 cm 1646647
10038
305
Bolmányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 60×42 cm 1646568
10039
305
Bolyki Viola (1977- ): Folyam, olaj, farost, jelzett, 61,5×34 cm 1646564
10040
305
Bolyki Viola (1977- ): Káosz, olaj, farost, jelzett, 80×40,5 cm 1627498
10041
305
Borbély Gizella (1920-1994): Kertrészlet, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm 1632295
10042
305
Bordás Ferenc (1911-1982): Dürer 500. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm 1645621
10043
305
Bordás Ferenc (1911-1982): Erdő széle. Fametszet, papír, jelzett, 26×22 cm 1643979
10044
305
Boromisza jelzéssel: Falusi életkép. Pasztell, papír, 29×50 cm 1616464
10045
305
Bortnyik jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×13 cm 1614430
10046
305
Bódog jelzéssel: Házacska a szigeten. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 1534825
10047
305
Bölcskey Ferenc (1897-?):Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft