Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.
György Aladár: A Föld és népei. III-IV. kötet. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. IV. kötet: Európa. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Második kiadsá. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, valamint térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a III. kötet borítójának hátoldala foltos.
Dr. Alföldi László-Bélteky Lajos-Dr. Böcker Tivadart, Horváth József.-Dr. Korim Kálmán-Liebe Pál-Rémi Róbertné: Budapest hévizei. Budapest, 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 365 p. Kiadói egészvászon kötés.
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition
Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de' piu' insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressol'autore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma. antica e moderna ovvero descrizione generale dei monumenti antichi e moderni ... Riveduta, corretta ed accresciuta da A. Nibby. I.-II. Rom, 1818. Stamperia de Romanis, 47 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 47 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Hárs József, Bak Jolán et al.: Képes Krónikás. Sopron. Fordította Tótfalusi István, Kovács Andrea, Ureczky Lilla, Volker Menke. Az akvarelleket és a rajzokat Gyenes Péter készítette. Győr, 2005, Stabil Reklámstúdió. Első kiadás. Kiadói illusztrált fűzött keménykötés, számos rajzzal, képpel gazdagon illusztrálva, magyar, angol és német nyelven. Számozott (1500/464.) példány.
A Sárospataki Református Főiskola. Szerk.: Mátyás Ernő. Sárospatak, 1939, Sárospataki Református Főiskola. Kiadói papírborító, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.