https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 76

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Meződy Ö. István, Szabó Z. László: Balaton. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, számos fotóval gazdagon illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, in paper cover, with a lot of picture, in German language.
15048.

Meződy Ö. István, Szabó Z. László: Balaton. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, számos fotóval gazdagon illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, in paper cover, with a lot of picture, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vas megye. Panoráma képeskönyvek. Tóth Imre fotóival. Weöres Sándor előszavával. Bp., 1973, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15049.

Vas megye. Panoráma képeskönyvek. Tóth Imre fotóival. Weöres Sándor előszavával. Bp., 1973, Panoráma. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
15050.

Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 209+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas, foltos borítóval,de belül jó állapotban, fekete-fehér fotókkal.
15051.

Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 209+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas, foltos borítóval,de belül jó állapotban, fekete-fehér fotókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15052.

De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Winkler Gábor: Győr. Fekete György, Szabó Béla fotóival. Bp., 2006, Interpress. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, angol és német nyelven.
15053.

Winkler Gábor: Győr. Fekete György, Szabó Béla fotóival. Bp., 2006, Interpress. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, angol és német nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db Budapest témájú könyv: Gábor Eszter: Budapesti Villák. Bp., 2001, Városháza, Kiadói papírkötésben. Radó Dezső: Parkok és erdők. Bp., 1993, Városháza. Kiadói papírkötésben. Radó Dezső: Budapesti parkok és terek. Bp., 1985, Magyar Nemzeti Galéria, Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15054.

3 db Budapest témájú könyv: Gábor Eszter: Budapesti Villák. Bp., 2001, Városháza, Kiadói papírkötésben. Radó Dezső: Parkok és erdők. Bp., 1993, Városháza. Kiadói papírkötésben. Radó Dezső: Budapesti parkok és terek. Bp., 1985, Magyar Nemzeti Galéria, Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.
15055.

Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R.(Wodianer F. és Fiai.) Második kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó térképmelléklettel.
15056.

Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R.(Wodianer F. és Fiai.) Második kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó térképmelléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Gödi Almanach 4 száma: 1996, 1997, 1999, 2000. Kiadja Göd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben.
15057.

Gödi Almanach 4 száma: 1996, 1997, 1999, 2000. Kiadja Göd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-V.+A föld megismerésének története.  I. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. 314 p. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kiegészített és átdolgozott kiadás. 67 kép és 14 ábra a szövegben. 231 p. III. Az ember drámája. 117 kép és 70 ábra a szövegben. 351 p. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. 135 kép és 46 ábra a szövegben. 331 p. V. A tenger. 138 kép és 83 ábra a szövegben. 323 p. + A Föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. 354 p. Budapest, 1930-32, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A Föld megismerésének története c. kötetnek a kötése eltér a többitől, nem ennek a kiadásnak a része. A borítók kopottak, a IV. kötet gerince némileg sérült, és az előzéklapjai szakadtak, hiányosak. A kötések egy része laza. Minden kötet fotókkal, ábrákkal térképvázlatokkal gazdagon illusztrálva.
15058.

Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-V.+A föld megismerésének története. I. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. 314 p. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kiegészített és átdolgozott kiadás. 67 kép és 14 ábra a szövegben. 231 p. III. Az ember drámája. 117 kép és 70 ábra a szövegben. 351 p. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. 135 kép és 46 ábra a szövegben. 331 p. V. A tenger. 138 kép és 83 ábra a szövegben. 323 p. + A Föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. 354 p. Budapest, 1930-32, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A Föld megismerésének története c. kötetnek a kötése eltér a többitől, nem ennek a kiadásnak a része. A borítók kopottak, a IV. kötet gerince némileg sérült, és az előzéklapjai szakadtak, hiányosak. A kötések egy része laza. Minden kötet fotókkal, ábrákkal térképvázlatokkal gazdagon illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Nagykanizsa a régiók kapuja. Kanizsa, é.n, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15059.

Nagykanizsa a régiók kapuja. Kanizsa, é.n, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz