Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

15060.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002, HVG. Kiadói papírkötés, gazdag feket-fehér képanyaggal. Szép állapotban.
15061.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vegyes könyvtétel, Pogány Frigyes könyvei, 2 db:  Párizs. Bp., 1974, Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Róma. Bp., 1974, Corvina. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15062.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes könyvtétel, Velencéről, 3 db: Gustav Pauli: Venedig. Leipzig-Berlin, 1900, E.A. Seemann. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kötéssel, német nyelven. Diego Valeri: Városom, Velence. Fordította Éder Zoltán. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Második, módosított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15063.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15065.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15066.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gran, Tryggve: Wo das Südlicht flammt. Scotts letzte Südpol-Expedition und was ich dabei erlebte. Berlin, é. n., Volksverband der Bücherfreunde Wegweiser-Verlag. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Seifert Tibor: Budapest XI. kerület: A főváros nyugati kapuja. Bp., 1998, önkormányzat. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben.
15068.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szabó Tibor - Nagy Péter: Az Europa Nostra-díjas szegedi Kárász utca és Klauzál tér. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban. Szép állapotban.
15071.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft