15064.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, 33/34. oldal kijár, 95/96. oldal szakadt.