Hárs József, Bak Jolán et al.: Képes Krónikás. Sopron. Fordította Tótfalusi István, Kovács Andrea, Ureczky Lilla, Volker Menke. Az akvarelleket és a rajzokat Gyenes Péter készítette. Győr, 2005, Stabil Reklámstúdió. Első kiadás. Kiadói illusztrált fűzött keménykötés, számos rajzzal, képpel gazdagon illusztrálva, magyar, angol és német nyelven. Számozott (1500/464.) példány.
Bruno Brizzi: Lazio Scomparso. Roma, 1977, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, olasz nyelven. /
Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
Meződy Ö. István, Szabó Z. László: Balaton. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, számos fotóval gazdagon illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, in paper cover, with a lot of picture, in German language.
Földrajzi és politikai világatlasz. Országlexikonnal. Bp.-Győr, 2003, Athenaeum-Favorit '97-Hibernia Nova Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Világjárók sorozat két kötete:
Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.