Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

Országok lexikona A-Z. Bp., 2007., Magyar Nagylexikon Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15036.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fucskár Ágnes-Fucskár József Attila: Pécs, a sokszínű város. Pécs, 2010, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15037.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bruno Brizzi: Lazio Scomparso. Roma, 1977, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, olasz nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
15039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15040.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Földrajzi és politikai világatlasz. Országlexikonnal. Bp.-Győr, 2003, Athenaeum-Favorit 97-Hibernia Nova Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15042.

Földrajzi és politikai világatlasz. Országlexikonnal. Bp.-Győr, 2003, Athenaeum-Favorit '97-Hibernia Nova Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Világjárók sorozat két kötete:  Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15043.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vas megye. Panoráma képeskönyvek. Tóth Imre fotóival. Weöres Sándor előszavával. Bp., 1973, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.
15045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tisza köze. Magyar Világ. Bp., 1957, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15046.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15047.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft