Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

15048.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15050.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Polonia. Vier Jahreszeiten. Varsó, é. n., n. n. Számos fekete-fehér fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Egyezményes jelek, írásminták és rövidítések az 1:25000, 1:50000 és 1:1000000 mértékarányú topográfiai térképek számára. hn., 1953, Magyar Népköztársaság HM. Térképészeti Intézet. Kiadói félvászon kötésben.
15055.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15056.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II.. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült fűzéssel.
15059.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft