15054.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek(Man and mistery in Asia). Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.