https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 128

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Fém plakettel díszített vászonkötésben, gerincnél sérüléssel, kopottas állapotban.
15332.
 

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Fém plakettel díszített vászonkötésben, gerincnél sérüléssel, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
4
La Création en Europe autour de la premiére réunion DArtistes Hongrois. Ader Tajan aukciós katalógus, magyar és francia művészekkel (Aknay János, Fehér László, Bak Imre, Dóró Sándor...stb.) Paris, 1991, Ader Tajan. Kiadói papírkötés, francia nyelven./Paperbinding, in French language.
15333.
 

"La Création en Europe" autour de la premiére réunion D'Artistes Hongrois. Ader Tajan aukciós katalógus, magyar és francia művészekkel (Aknay János, Fehér László, Bak Imre, Dóró Sándor...stb.) Paris, 1991, Ader Tajan. Kiadói papírkötés, francia nyelven./Paperbinding, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15334.
 

Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
EUR
,
11.20
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15335.
 

Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Fekete Tamás műveinek katalógusa. Bp., é. n., Art Box Bt., Kiadói papírkötésben. Fekete Tamás által dedikált példány!
15336.
 

Fekete Tamás műveinek katalógusa. Bp., é. n., Art Box Bt., Kiadói papírkötésben. Fekete Tamás által dedikált példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
EUR
,
16.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15337.
 

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
4

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés