Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 128

Hajnal a tükörben. Vetlényi Zsolt festményei. h. n., é. n. Storm Reklámstúdió. Kiadói kartonált papírkötésben.
15356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csathó Kálmán: Ilyeneknek láttam őket. Régi nemzeti színházi arcképalbum. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon kötésben.
15357.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6 db műemlékekkel kapcsolatos kiadvány-A debreceni Nagytemplom; A pesti belvárosi plébániatemplom; A miskolci avas műemlékei; Kisvárda; A pesti szerb templom; A bujáki vár. Bp., 1956-1965, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15358.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fabriczy Kornél kisebb dolgozatai. Fordította Rózsaffy Dezső. Bp., 1915, MTA. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
15359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Térey Gábor: A Gróf Pálffy János által hagyományozott képgyűjteménye leíró lajstroma. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
15360.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A kubizmus. Válogatás a mozgalom dokumentumaiból. Vál. Gera György. Bp., 1975, Gondolat. Gera György által Antalffy Mária (1922-1989) részére dedikálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15361.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  2003 Műemlékvédelem. XLVII. évf., 4. szám. Szerk.: Merhán Orsolya. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér és színes fotóval. Benne három Zsolnay témájú írással.  Katona Imre: Zsolnay. Szemtől szemben. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gedő Ilka (1921-1985) kiállítása. Bp., 1987, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
15363.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
László-Martyn-Takáts: Rippl-Rónai emléknapok. Bp., 1962, Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15364.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Beck Ö. Fülöp emlékkiállítás. Nyitva. október 4-től november 4-ig. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15365.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wheeler, Monroe: Modern Painters and Sculptors. New York, 1947, Museum of Modern Art. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15366.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Lehel Ferenc: Magyar művészet a török világ idején. Bp., 1913, Pallas. Kötése hiányzik.
15367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft