Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 128

Expositio I. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2006, Vince. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15344.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15345.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Knackfuß, H. - Zimmermann, Max G.: Allgemeine Kunstgeschichte. 1-3. köt. Bielfeld - Leipzig, 1914, Verlag von Belhagen&Klasing. Megviselt vászonkötésben, példányonként változó állapotban.
15346.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15347.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület (Tájak-Korok-Múzeumok könyvtára 2.). Térképmelléklettel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15348.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1969, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés. Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., Bp., 1967, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés. Bútorművészet a XIX. században. Magyar bútorok a század első felében. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1970, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés.
15349.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bardon Alfréd. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szövegközti illusztrációkkal, és fekete-fehér fotókkal.
15350.

Kikiáltási ár:
800 Ft
III. Magyar Iparművészeti és Népművészeti Kiállítás, kiállítási katalógus. Bp., 1955, Iparművészeti Múzeum. Sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15351.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
15352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Andrási Gábor, Pataki Gábor, Szücs György, Zwickl András: The History of Hungarian Art in the Twentieth Century. Bp., 1999, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Magyar képzőművészet a 20. században./Hardback, in English language.
15353.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20 db Kiállítási katalógus (Mattis Teutsch János, Zsigmond és kora a művészetben, Távol-keleti festmények és kalligráfiák a párgai Nemzeti Galéria gyűjteményéből, Balog István 1890-1956..stb.)
15354.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:  Castiglione László: Görög művészet. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalalata. Kiadói egészvászon-kötés.  Szilágyi János György: Görög művészet. Bp., 1954, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel.
15355.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft