Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1555218
10073
293
Fényi Sándor (?-?): Csendélet rózsákkal, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 36,5×56 cm 1530544
10074
293
Fridli jelzéssel: Kandalló előtt melegedő gyermekek. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 23,5x16,5 cm 1535716
10075
293
Friedrich Gábor (?-?): Illusztráció. Szén, papír, 28×36 cm 1531939
10076
293
Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm 1534449
10077
293
Földeáki jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, 40×55 cm 1520675
10078
293
Furgyik György (?-1952): Újpest, Károlyi Sándor Kórház 1951. Akvarell, papír, jelzett, 8×13 cm 1553401
10079
293
Gacs Gábor (1930-): Csendélet szamovárral. Rézkarc, papír, jelzett, 20×36 cm 1531898
10080
293
Gadányi jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, 50×60 cm 1553485
10081
293
Gara Arnold (1882-1929): Teherhordás. Fametszet, jelzett a fametszeten, kartonra kasírozva, 16x14 cm 1540289
10082
293
Gábor jelzéssel: Hegedülő lány. Szén, papír, 43×31 cm 1555213
10083
293
30000
Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm 1552436
10084
293
Glatz Oszkár (1872-1958): Lányok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft