Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1535771
10100
293
Háry jelzéssel: Kolostor a tó partján. Olaj, karton, keretben, 29×36 cm 1556326
10101
293
Henri Helbig (?-?): Légyölőgalóca 1910. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, 40×29 cm 1485093
10102
293
Herczeg István (?-): Hajnali lovaglás. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 22×28 cm 1556335
10103
293
Herman Lipót (1884-1972): Balaton. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×34 cm 1551037
10104
293
Hertay Mária (1932-): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x14 cm 1534374
10105
293
Hénel jelzéssel: Lovasok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×26 cm 1552489
10106
293
28000
Hofmann jelzéssel: Hazatérő halászok. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1556320
10107
293
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, szakadással, felcsavarva, 93×70 cm 1497014
10109
293
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Grafiti. vegyes technika, vászon, sérült, 30×40 cm 1549401
10110
293
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: gyerek rajzok ( 6db) Ceruza, akvarell, papír, 17×21-20×30 cm 1550207
10111
293
Horváth jelzéssel: Tanilány rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm 1538581
10112
293
Illés jelzéssel: Téli tanya. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft