Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1495961
10061
293
Ékes jelzéssel: Parkban ülők. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×38 cm 1555329
10062
293
Élesdy István (1912-1987): Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm 1553534
10063
293
Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1531219
10064
293
Fajó jelzéssel: Ellipszis. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm 1551915
10065
293
6500
Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lankadtan borult a kedves sírhalomra (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, 11,5×15 cm 1551910
10066
293
6500
Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): Elpusztulj előlem, többé ne lássalak! (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, 11,5×14,5 cm 1555499
10067
293
Farkasházy jelzéssel: Kompzició. Olaj, vászon, 50×70 cm 1556290
10068
293
Farsang Sándor (1945-2015): Vadászat. Szynes rézkarc, papír, jelzett, 45×26 cm 1549340
10069
293
Fáy jelzéssel: Alpesi táj. Tempera, karton, üvegezett keretben, 39×50 cm 1538346
10070
293
Fehér Ilona (1913-1983): Tiszapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100), üvegezett keretben, 30×24 cm 1538520
10071
293
Felsmann Tamás (1956-): Galyatetőn. Olaj, farost, jelzett, keretben, 43×53 cm 1555483
10072
293
Fényes jelzéssel: Falusi utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 27×36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft