Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lankadtan boru... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Farkas-Lidia-1910-1985--Poharnok-Zoltan-1905-1976-Lankadtan-borult-a-kedves-sirhalomra-JC3~II1551915
1551915
10065
293
6500
Leírás: Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lankadtan borult a kedves sírhalomra (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, 11,5×15 cm
: bagita_péter