Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1499273
10025
293
Bene jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír-karton, keretben, 35×26 cm 1551438
10026
293
Berkes jelzéssel: Őszi alkony a sétányon, olaj, farost, 36,5×68 cm 1554385
10027
293
Berkes jelzéssel: Nagyvárosi utca részlet. Olaj, falemez, 12,5×18 cm 1556271
10028
293
Berki Viola (1932-2001):Akit nem vártak. Rézkarc 94/100, papír, jelzett, 24×29 cm 1091893
10029
293
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 1552440
10030
293
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38×29 cm 1502647
10031
293
Binnyei András (?-): Tó parti erdő. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 30×40 cm 1269913
10032
293
Bíró Gábor (1947): A villamos is aluszik. Pasztell, papír, 31x42 cm Üvegezett keretben. 1552008
10033
293
Boldizsár István (1897-1984): Legelő birkák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x35 cm 1537621
10034
293
Bondor Zsuzsanna (1966-): Kompozició. Szitanyomat (próba), papír, jelzett, 27×26 cm 1553466
10035
293
5500
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok. Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 13x10 cm 1533050
10036
293
Bosznai jelzéssel: Tóparton, olaj, farost, keretben, 19×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft