Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1545945
19048
292
Jewellery
Ezüst(Ag) Thomas Sabo anker karkötő, jelzett, kapocs nem ezüst, bruttó: 10,2 g 1545891
19049
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csimpánz függő, jelzett, 2,9x2,6 cm, nettó: 5,2 g 1545896
19050
292
Jewellery
Ezüst(Ag) szecessziós stílusú női fej függő, jelzett, 3x1,5 cm, nettó: 1,8 g 1546523
19051
292
Jewellery
Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g 1546520
19052
292
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 1,9 g 1546527
19053
292
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló kék kővel, jelzett, 4x2 cm, bruttó: 7,7 g 1546534
19054
292
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettapár ónixszal, jelzett, bruttó: 5,8 g 1545927
19055
292
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkány függő, jelzett, 2,5x1,4 cm, nettó: 1,5 g 1546783
19056
292
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 4,2 g 1545759
19057
292
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott karkötő, jelzett, h:19,5 cm, nettó: 13,9 g 1545771
19058
292
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes pálcikás anker nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 16,7 g 1545787
19059
292
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) anker nyaklánc, jelzett, nettó: 12,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft