Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1543781
19097
292
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 11,1 g 1543778
19098
292
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás nyaklánc, jelzett, h: 43,5 cm, nettó: 15,9 g 1543771
19099
292
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 14,6 g 1522269
19100
292
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függő, jelzett, 3,5x2,8 g, nettó: 6,9 g 1522221
19101
292
Jewellery
Ezüst(Ag) lópatkós függő, jelzett, 1,7x1,2 cm, nettó: 1,2 g 1522180
19102
292
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 7,2 g 1500798
19103
292
Jewellery
Ezüst(Ag) széles karperec, kis karcokkal, jelzett, 6x5 cm, 27,4 g 1526520
19104
292
Jewellery
Ezüst(Ag) rák függő, jelzett, 3,3x1,8 cm, nettó: 2,4 g 1497227
19105
292
Jewellery
Ezüst(Ag) ankh fülbevalópár, jelzett, 4,5x1,2 cm, nettó: 4,7 g 1522259
19106
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,8 g 1522202
19107
292
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 3,8x1,5 cm, nettó: 4,7 g 1526339
19108
292
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 22,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft