https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 154
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1517606
19145
292
0
12000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm, nettó: 98 g 1518597
19146
292
0
26000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:32 cm, nettó: 203 g 1517603
19147
292
0
12000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm, nettó: 103 g 1506290
19148
292
0
32000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) húsvilla, 2 db, jelzett, h: 24,5 és 20,5 cm, nettó: 168,8 g 1318938
19149
292
0
160000
Jewellery
EgyĂŠb
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1547289
19150
292
0
65000
Jewellery
EgyĂŠb
Szecessziós ezüst (Ag.) tálca, jelzett, 34,5×21 cm, nettó 476 g 1453726
19151
292
0
140000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1448593
19152
292
0
240000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) tárgyak, horpadásokkal, apró letöréssekkel, jelzettek, többen mesterjeggyel, összesen: 10 db, nettó:1516g
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
1448817
19153
292
0
80000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g 1448768
19154
292
0
70000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés
A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz