Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1514861
19024
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kockás fonású nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,3 g 1548950
19025
292
80000
Jewellery
cca 1950 Pobeda szovjet arany (Au.) másodperc mutatós karóra (14K, 583), jelezett, kis karcolások az üvegen, kopott, működik, sorozatszám (11429) bruttó: 24 g 1545969
19026
292
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros glídes karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 9,6 g 1545970
19027
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kis szemű anker karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,4 g 1546133
19028
292
Jewellery
Ezüst(Ag) pikkelymintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,6 g 1546123
19029
292
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, h: 59 cm, nettó: 32,7 g 1546152
19030
292
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 10,1 g 1546184
19031
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart mintás nyaklánc, h: 42 cm, nettó: 6,1 g 1546191
19032
292
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) csigamintás aranyozott nyaklánc, jelzett, 49,5 cm, nettó: 20,8 g 1546194
19033
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kettős bordás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 22,3 g 1546062
19034
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, h: 46 cm, nettó: 11,3 g 1546069
19035
292
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes szemű walles nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 14,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft