Porcelán Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1519732
11095
292
Jelzett matricás csésze és alj (2 db), hibátlan, eredeti dobozában 1548333
11096
292
Áttört szélű jelenetes (fali) dísztányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18,5 cm 1547640
11097
292
Jelzett kínai váza, részben kézzel festett, foltos, m:31 cm 1546137
11099
292
900
2 db jelzett kínai bohóc figura, kopott, m:11 cm (2×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft