Porcelán Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1518946
11071
292
24000
cca 1890 Fischer Ignác korsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint 1543915
11072
292
2200
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1543886
11073
292
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 1543839
11074
292
Kispesti Porcelángyár hal csigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1543836
11075
292
Aquincumi sárga rózsa párban ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5 cm (2×) 1545894
11076
292
Gránit retro pohár és doboz, dobozon apró lepattanással, jelzett, 15×10 cm, m:11 cm 1460499
11077
292
Schlagenwald teás készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozással, plusz egy kiöntővel, összesen: 9 db 1544328
11078
292
India V&B kiöntő és tál (2 db), levonóképes, jelzett, lepattanással és hajszálrepedéssel, d:20 cm, m:14 cm 1543832
11079
292
Metzler & Ortloff bárány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1421002
11080
292
Reichenbach bonbonier, matricás, kopott, jelzett, m:13 cm 1504132
11081
292
Bavaria repülős porcelán tányér, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm 1528772
11082
292
Korona mokkás készlet, matricás, jelzett, saját dobozában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft