Porcelán Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1528767
11083
292
AML mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopással, saját dobozában. 1547262
11084
292
Wedgwood kerámia tányérka, jelzett, hibátlan, saját dobozban, 17x13cm 1544839
11085
292
MZ Altrohlau porcelán tányér, matricás, jelzett, repedéssel, míves drótkerettel megerősítve, d: 30,5 cm 1548347
11086
292
Kahla süteményes készlet: 6 db tányér + 1 db kínáló tál, matricás, jelzettek, d: 16,5 ill. 28 cm 1548319
11087
292
Bavaria áttört szélű jelenetes dísztányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 1315273
11088
292
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1248825
11089
292
Jelzett kínai díszváza, matricás, kézzel festett aranyozás, hibátlan, m:44 cm 1248822
11090
292
Jelzett kínai padlóváza, kézzel festett, hibátlan, m:58 cm 1244894
11091
292
4600
Porcelán kutya benne órával (nem működik), hiányos, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1543881
11092
292
Jelzett kacsa pár, kézzel festett, hibátlan, m:12,5 cm, 1418514
11093
292
Vadászkutyák, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:11 cm, m:8 cm 1490910
11094
292
Retró porcelán váza, jelzett (W.Germany), hibátlan, m:20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft