Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III.
Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Első füzet. Liszti Munkái és Szalárdi krónikája vége.
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.