Oroszország és a szovjetunió XX. századi képes történeti kronológiája (1900-1991) Szerk.: Krausz Tamás, Szilágyi Ákos. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Európa. Krónika kézikönyv. Fordíotta: Papp Krisztina, Toronyi Attila, Tóth László, Döbrente Katalin. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Simon Sebag Montefiore: Az ifjú Sztálin. Fordította Király Róbert. Pécs, 2012, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Újszerű állapotban.
Donald Rayfield: Sztálin és hóhérai. A zsarnok, és akik neki gyilkoltak. Bp., 2011, Park. Fordította Makovecz Benjamin. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Újszerű állapotban.
Martin Amis: Koba, a rettenetes. A nevetés és a húszmillió. Fordította: M. Nagy Miklós. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
Csizmadia Sándor: A nagy magyar parasztforradalom. Dósa György. Budapest, 1914, Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Átkötött félvászon kötés. Tulajdonosi névbejegyzésekkel.
Dávid Antal: Bábel és Assur I. Történet. Szent István könyvek 32. Bp., 1926, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
James Mellaart, Erik Hornung et al.: Neue Funde aus alter Zeit. Bild der Wissemnschaft. Stuttgart, 1970, Deutsche Verlags-Anstalt. Kiadói egészvászon kötés, számos fotóval illusztrálva, német nyelven. /
Linenbinding, in german language.