Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír borítóval, jó állapotban
Bánóczi József: Kisfaludy Károly és munkái I. Budapest, 1882, Franklin-Társulat. Kiadói sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Gárdonyi Géza: Egri Csillagok. Bp., 1943, Dante. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói kissé viseltes, javított, sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban.