Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Hegedűs Lóránt: Glória. A szerző nagyanyjának dedikált példány. Bp., 1932. Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötésben, ex librissel és könyvről szóló beragasztott kritikával
15736.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bessenyei György: Az embernek próbája. Kiad.: Harsányi István. Bp., 1912, MTA (Régi magyar könyvtár 30.). Papírkötésben, jó állapotban, felvágatlan példány.
15737.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15738.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15739.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor: A réztornyu kastély. Hugának, Hegedűs Rózsának dedikált. Bp., 1913. Singer és Wolfner Egészvászon kötésben
15740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Demse Márton: Somoskai tél. Kézdivásárhely, 2007, Zelegor. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben.
15741.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lengyel András: A mindennapok szemüvegkészítői. Sajtótörténeti tanulmányok. Bp., 2013, Nap Kiadó (Magyar esszék). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15742.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15743.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
E. M. Forster: Indiai kaland. Fordította Csánk Endre. Bp. ,é.n., Béta Irodalmi Élet Rt. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ben Byön Deloc: Az ember részei. h.n., 2003, Kalkuter. Kiadói kartonált papírkötés.
15745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hevesi Sándor: Elzevir. Történet egy antikváriusboltból 3 felvonásban. Műkedvelők Színháza. Bp., é.n.[1928], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
15746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30
Jean de La Fontaine: Fables choises. Válogatott mesék. Fordította Radnóti Miklós. Kétnyelvű Remekművek 3. Bp., [1943], Franklin. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ex libris-szel. Első kiadás.
15747.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft