Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

2 db Pilinszky-kötet: Pilinszky János összegyűjtött máveeI: széppróza. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 1993, Századvég.; Pilinszky János összegyűjtött művei: beszélgetések.Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 1994, Századvég. Papírkötésben, jó állapotban.
15772.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db könyv: Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940-1970. Bp., 1970, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Kuklay Antal: A kráter peremén. Gondolatok és szemelvények Pilinszky János verseihez. Sárospatak, 1987, Római Katolikus Egyházi Gyűjtemény. Papírkötésben, jó állapotban.
15773.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp., 2000, Magvető. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15774.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nádas Péter: Saját halál. Pécs, 2004, Jelenkor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15775.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Brown, Dan: Inferno. Bp., 2013, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15776.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4 db grafológiai könyv:  Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk (1985); Csötörtök Csaba: Grafológia (1986); Szepes Mária: Pszichografológia (1990); Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek (é. n.); Giay Rudolf: A grafológia tankönyve (1992), (olt könyvtári példány). Példányonként változó kötésben. Változó, többségében jó állapotban.
15777.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bernáth Aurél: Így éltünk Pannóniában. Kor és Pálya I. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban.
15778.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15779.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15780.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Marketing Reklám. Ötnyelvű értelmező szótár. Szerk.: Dr. Vigh Béla. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15781.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Budapest, 1899-1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.Társulat. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, a borítók kopottak, az I. kötet hátsó borítója kissé foltos, a gerince kissé sérült, a hátsó szennylapja hiányzik, az előzéklapja javított, a II. kötet elülső belső kötéstábláján és a szennylapján firka.
15782.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft