Agatha Christie:
No. 16. Fordította Domina Márta. Bp., 1989, HUNGA-Print. Kiadói papírkötés, a kötése megtört, a 66-85 p. között a lapok kijárnak.
A titokzatos stylesi eset. Függöny. Bp.,1990, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
David Crystal: A nyelv enciklopédiája. Fordították többen. Szerk.: Zolyómi Gábor. Osiris Tankönyvek. Bp., 1998, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./
Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language.
Szép Ernő: Régi kedvünk - A jázminok illata. (Egybekötve.)
Régi kedvünk. Major Henrik rajzaival. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Jó állapotban. Első kiadás.
A jázminok illata. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti elülső borító kijár, de egyébként jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Első kiadás.
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp. 1942, Szerzői kiadás. Átkötött amatőr egészvászon-kötésben, egy lap kijár.