Porcelán

Tételek száma: 43

Herendi OTP-s virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm
11058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm
11059.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.85
12.80
Herendi tálka és lámpa talp, 2 db, az egyik Eton mintás, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm és 12,5 cm közti méretben
11060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
15
Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, rózsákon apró lepattanásokkal, összesen: 32 db
11061.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
169.49
200.00
11062.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
203.39
240.00
Zsolnay piros pöttyös hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11063.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.