Porcelán

Tételek száma: 43

Herendi OTP-s virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm
11058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,01
4,69
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm
11059.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10,70
Herendi tálka és lámpa talp, 2 db, az egyik Eton mintás, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm és 12,5 cm közti méretben
11060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91
15
Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, rózsákon apró lepattanásokkal, összesen: 32 db
11061.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
167,22
195,31
11062.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
200,67
234,38
Zsolnay piros pöttyös hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11063.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,07
23,44

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

308. aukció:
Elszámolás: november 7-től;

309. aukció:
Fizetési határidő: november 17;
Elszámolás: november 21-től;

310. aukció:
Megtekintés: november 13 - 16 között;
Tételek átvétele: november 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 5-től

28. nagyaukció
Megtekintés november 13-25-ig
November 25-én 10-14-ig
a magyar bélyegek az árverés helyszínén, annak ideje alatt
Magyar filatélia: Teremárverés
Minden más: Online aukció 18:00-ig
November 27-én ZÁRVA tartunk!
Tételek átvétele: november 28. 10 órától
Fizetési határidő: december 12;

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.