Porcelán

Tételek száma: 43

5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
11064.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Zsolnay Sissy mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×11,5 cm
11065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett
11066.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8.14
9.60
11067.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8.14
9.60
Hollóházi tortatál, matricás, jelzett, enyhén kopott aranyozás, d: 32 cm
11068.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
7.20
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:18 cm
11069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.