Porcelán

Tételek száma: 43

5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
11064.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
19,53
Zsolnay Sissy mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×11,5 cm
11065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
11066.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8,03
11067.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8,03
Hollóházi tortatál, matricás, jelzett, enyhén kopott aranyozás, d: 32 cm
11068.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6,02
7,03
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:18 cm
11069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.