Porcelán Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1527804
11082
290
Metzler & Ortloff inas fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1460499
11083
290
Schlagenwald teás készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozással, plusz egy kiöntővel, összesen: 9 db 1466138
11084
290
60000
Karácsonyi tájak. Tirschenreuth bajor porcelán tányér sorozat. Gyűjtői, limitált széria. 9 db különféle, matricásak, jelzettek, eredeti csomagolásukban, különböző méretben /
Christmas landscapes Bavarian Tirschenreuth limited number chinaware plate series. In original boxes. 1533606
11085
290
Luminarc hat személyes porcelán teáskészlet, csésze+alj, matricás, saját csomagolásában, d: 8 ill. 14 cm 1186763
11086
290
4 db Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 1533533
11087
290
Capodimonte koldus asszony figura, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 18 cm / Capodimonte beggar figure, hand painted, signed, with minor faults 940355
11088
290
Unterweissbach Echt Kobalt váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, d:9,5 cm 1518749
11089
290
1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding 1501255
11090
290
Alka Kunst lovas tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 24×15 cm 1528772
11091
290
Korona mokkás készlet, matricás, jelzett, saját dobozában. 1511182
11092
290
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm 1529729
11093
290
7 db porcelán kulacs, jelzettek, többek közt Hollóházi és Alföldi porcelán, az egyik sérült, m: 12 cm és 25,5 cm közötti méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft