Porcelán

Tételek száma: 43

Hollóházi olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,01
4,69
Hollóházi harmonikázó kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11072.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
7,81
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
Hollóházi (Szakmáry) váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,35
Honvéd feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28. feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
11075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

308. aukció:
Elszámolás: november 7-től;

309. aukció:
Fizetési határidő: november 17;
Elszámolás: november 21-től;

310. aukció:
Megtekintés: november 13 - 16 között;
Tételek átvétele: november 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 5-től

28. nagyaukció
Megtekintés november 13-25-ig
November 25-én 10-14-ig
a magyar bélyegek az árverés helyszínén, annak ideje alatt
Magyar filatélia: Teremárverés
Minden más: Online aukció 18:00-ig
November 27-én ZÁRVA tartunk!
Tételek átvétele: november 28. 10 órától
Fizetési határidő: december 12;

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.