Porcelán

Tételek száma: 43

Hollóházi olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,01
4,69
Hollóházi harmonikázó kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11072.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
7,81
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
Hollóházi (Szakmáry) váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,35
Honvéd feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28. feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
11075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Karbantartás: Weboldalunk 2018. január 19-én 22:00 órától nem lesz elérhető, a leállás várható időtartama 1-2 óra. Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük.

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

313. aukció:
Fizetési határidő: január 19;
Elszámolás: január 23-tól;

314. aukció:
Megtekintés: január 15 -18 között;
Tételek átvétele: január 22-én 10 órától;
Fizetési határidő: február 2.;
Elszámolás: február 6-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.