Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1522135
19110
289
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott tálka, monogrammal, jelzett, d: 8 cm, nettó: 29,1 g 1522140
19111
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott tálka, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 11,1 g 1522156
19112
289
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszerkanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 8 g 1522180
19113
289
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 7,2 g 1522170
19114
289
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 8,5 g 1522286
19115
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:12 cm, nettó:35 g 1505590
19116
289
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves bordás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8,2 g 1504608
19117
289
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 7,7 g 1506086
19118
289
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart hengerszemes nyaklánc, jelzett, h: 46,5 cm, nettó: 16,9 g 1504641
19119
289
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 12 g 1504675
19120
289
Jewellery
Ezüst(Ag) zsuzsu karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 11,7 g 1504682
19121
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc gyöngy díszítéssel, jelzés nélkül, h: 25 cm, bruttó: 13,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft