Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1505792
19158
289
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemű pancer nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 12,1 g 1505867
19159
289
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 14,4 g 1505905
19160
289
Jewellery
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 8,5 g 1506173
19161
289
Jewellery
Ezüst(Ag) Szűz Mária és hópihe függő, jelzés nélkül, 2x1,3 és 1,6x1,2 cm, bruttó: 1,6 g 1506180
19162
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bohóc függő, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1,2 g 1505661
19163
289
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines függő, jelzett, 2,9x1,4 cm, nettó: 1,4 g 1505971
19164
289
Jewellery
Ezüst(Ag) királylánc karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 12,5 g 1522863
19165
289
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz,jelzett, mesterjeggyel (S), poncolt, belül aranyozott, m:12 cm, nettó:230 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft