Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1526469
19098
289
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört hullámmintás gyűrű, jelzett, méret: 64, nettó: 5,8 g 1526467
19099
289
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,9 g 1526466
19100
289
Jewellery
Ezüst(Ag) kosfejes gyűrű, jelzett, méret: 64, nettó: 9,2 g 1526616
19101
289
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcikás pancer nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 3,5 g 1526608
19102
289
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) verlauf nyakék, jelzett, h: 46 cm, nettó: 25 g 1526599
19103
289
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott fonott nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 16,2 g 1526591
19104
289
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, szívvel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 10,8 g 1526595
19105
289
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony pancer nyaklánc, lovas függővel, jelzett, h: 41 cm, 2,7 g 1526573
19106
289
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 58,5 cm, nettó: 11 g 1526699
19107
289
Jewellery
régi ezüst karkötő / Vintage silver bracelet 22,6 g 1522129
19108
289
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 23 g 1524599
19109
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) bross, zöld féldrágakővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft